About Us

MINU KODUKONTORi eesmärk on muuta Sinu kodukontor võimalikult mugavaks ja efektiivseks, et see toetaks Sind Sinu eesmärkide saavutamisel.
Pakun vaid kõrgekvaliteedilisi tooteid, mis lahendavad päriselt Sinu probleemi kodus töötamisel: töö- ja eraelu vahel piiri tundmine, tööasjade korras hoidmine ja hoiustamine ning ületöötamise vähendamine.
Et seda kõike saavutada, ei piisa vaid uuest kodukontorist, vaid on vaja omandada teadmisi, kuidas oma töötulemusi parandada ning ennast kodus töötades paremini tunda. Selleks jagan erinevaid nippe ja tuletan meelde, kui oluline on teha puhkepause.
Ma soovin, et Sa unistaksid suurelt ja elaksid oma elu parimal võimalikul viisil.

Kui Sa ei leia endale sobilikku kirjutuslauda, siis võta minuga ühendust info@minukodukontor.ee ja loome koos Sulle kirjutuslaua, mis on vastavuses Sinu vajadustega.

How do I create value for you?

 • Exclusivity

  I'm not trying to please everyone. I serve you if you genuinely want to take your home office experience to the next level, if you value quality and personalized approach, if you know your worth, can stand up for yourself, and make your dreams come true.

 • Personalized approach

  You have the opportunity to reach out to me to map out your needs and challenges with working from home. We'll customize an existing desk or develop a brand new one, named after you. As a token of gratitude, I'll make a special thank-you card for you, keep in touch, and inquire about your satisfaction with your new desk. In addition, I'll also provide you with a complimentary photoshoot featuring the desk.

 • Quality

  You'll receive a desk made from the highest quality materials, and additionally, you have the option to return the desk within 30 days if it doesn't solve your problem. I don't engage in mass production; instead, each desk is made with care and love specifically for you. Therefore, I'll send the desk into production only after we've determined your needs and preferences for the desk.

 • Sustainability

  You'll receive a high-quality desk tailored exactly to your needs, serving you for years to come.

 • Uniqueness

  No one else has the same desk because you are unique and special, deserving a desk made exactly for you.

 • Free shipping nationwide within Estonia

  I'll personally deliver the desk to you and install it in the desired location of your home office.

 • Option to pay in several installments or purchase a new home office desk in installments

  In partnership with Montonio, you have the option to conveniently purchase a desk through installments or by paying in several parts. Enhance your satisfaction and productivity while working from home!

My story

Kõik sai alguse 2018. aastal, kui otsustasin minna EKA magistrisse tootedisaini õppima. Esimene mööbliprojekt oli koostöös Woodmaniga. Sealt sai alguse minu suurem armastus funktsionaalse ja läbimõeldud mööbli vastu ning mulle hakkas huvi pakkuma kõige rohkem just kontoriteema.

Pärast EKA lõpetamist ja eritellimusmööbliettevõtetes insenerina töötamist otsustasin, et soovin päriselt ellu viia oma mõtte unistuste kodukontorist ja sellest lauast, mis sai kooliprojekti raames disainitud.

2021. aastal tegin täieliku tootearenduse lauale ANNA, uurisin inimeste probleeme kodus töötamisel ning 2022. aasta kevadel sain valmis esimese versiooni lauast. Pärast aasta aega laud ANNA kasutamist soovisin seda muuta veel paremaks ja mugavamaks, mistõttu tegin olemasolevale lauale koostöös Enimaga uue versiooni ANNA 2.0.

Samal ajal hakkasin arendama ka laud NELE esimest versiooni, mis valmis 2023. aasta alguses. Olen koostöös Enimaga arendamas välja laud NELE 2.0 versiooni, mis saab olema eriti äge söögilaud-kodukontorilaud kaks ühes.

Laud ANNA areng

Esimene prototüüp

2019: EKAs tootedisaini õppekaval kooliprojekt koostöös ettevõttega Woodman

Teine prototüüp

2021: täielik tootearendus ja disaini muutus

Laud ANNA 1.0

2022: lõplik laud ANNA 1.0

Laud ANNA 2.0

2023: laud ANNA 1.0 edasiarendus laud ANNA 2.0

LAUD ANNA 1.0 JA LAUD NELE 1.0 PROTSESS

Nii laud ANNA 1.0 kui ka NELE 1.0 tegin algusest lõpuni ise. et saada teoreetilisele taustale juurde praktiline kogemus. Tellisin detailid erinevate ettevõtete käest ja panin lauad ise kokku. Tänu sellele sain selge ettekujutuse, mida uues versioonis paremini teha, ja kui palju inimesi annavad panuse ühe laua valmimisele.

 • 1. laua virtuaalne prototüüp ja 1:1 papist prototüüp

  Esimene ettekujutlus, milline laud välja hakkab nägema, kas see vastab vajadustele ja ootustele.

 • 2. laua joonised ja spetsifikatsioon​

  Kõige vajalikum samm, milliseid detaile laua jaoks on vaja, kust neid saada ja mis on nende hind. Luua joonised nii, et tootja oskaks teha õiged detailid.

 • 3. vajalike detailide ja furnituuri hankimine

  Materjalid tellida. Detailide jaoks hinnapakkumised küsida, anda tellimused sisse, viia materjalid kohale, pärast ära tuua. Furnituur tellida, nendel järel käia, jälgida, et kõik on õige.

 • 4. laua kokkupanek

  Hetk, kus selgub, kas kõik on õige ja töötab nii, nagu peab. Kui midagi on puudu või valesti, tuleb ebakõlad parandada.

Suurimad õppetunnid toote arendamises

Puit elab ja ei käitu nii, nagu mina seda soovin

Puidus on väga suured pinged ja nendega peab arvestama.

Oma esimese kogemuse sain EKAs siis, kui tegin laua fassaadi jaoks ise vineeri, kuna disainisin klapi paindega. Tegin paindevormi täpselt selliste mõõtude järgi, millist tulemust ma soovisin saada, kuid pärast klapi vormist eemaldamist tõmbus paine ca 1 cm tagasi ja seetõttu oli see vale kujuga. Seega tuleb vineeri painutamise jaoks rakis alati teha suurema painderaadiusega.

Kõige suurema õppetunni sain laud NELE tegemisel, sest see oli 100% tammepuidust ja laua klapp tõmbus tugevalt kõveraks. Panin servadesse tugevdavad liistud, kuid need tõmbusid kõverusega kaasa. Leppisin, et puidu eripäradega tuleb arvestada.

3D pilt ei anna täiskujutlust reaalsest tootest

You can still truly experience and visualize a real-life feel. The main issue lies in understanding the overall size and tactile sensation of the desk, which cannot be fully grasped through a screen. Furthermore, it’s difficult to gauge how the materials will flex and how the entire structure will hold together.

When I began developing the ANNA 1.0 desk, the initial plan was for it to be 20 cm wider. However, while creating a 1:1 cardboard prototype, I realized that it was too large and would bend. Consequently, I promptly reduced the dimensions and ultimately completed the desk with the dimensions that suited my requirements.

Moreover, after using the desk for a prolonged period, I clearly discerned what I needed to change in the new version.

Mööblitööstuses ära eelda kiirust ja väljenda oma soove selgelt

Kõik võtab oodatust kauem aega ja sellega tuleb leppida. Samuti on vead kerged tekkima ja kõike ei oska ega saagi ette näha.

Vead tulevad üldiselt välja alles siis, kui esimene toode on 100% valmis. Siis saab vajadusel muudatused sisse viia ja vead parandada. See kõik võtab jällegi aega.

Teine teema on see, et nii lihtne on mööda rääkida ja lõpuks kas jäävad mingid detailid tegemata, mingid nüansid märkamata, tehakse valede materjalide või vale viimistlusega. Kuid töö on juba tehtud.

Seega on väga oluline jooksvalt kogu protsessil silma peal hoida ja vajadusel üle rääkida, kas ikka said õiged materjalid ja kas saadi kõigest õigesti aru.

Uued ideed võivad tekkida täiesti ootamatult

Ei ole mõtet eeldada, et kohe esimese korraga saab ideaalse toote. Ja ei ole mõtet nii kaua oodata ja mitte tegutseda, kui kõik ei ole viimse detailini lihvitud ja valmis.

Mul tulid laud ANNA 2.0 puhul nii arendades kui ka juba tootmisest välja tulles pähe hoopis uued mõtted ja ideed, kuidas mingeid detaile ümber teha. Samuti laual NELE tegin viimasel hetkel muudatusi, sest avastasin, et minu tehtud esialgne lahendus ei täitnud eesmärki. Ja see on okei.

Kui lihtsalt vaadata lauda teise pilguga ja unustada korraks kõik see tehtud töö, siis uued lahendused tulevad iseenesest pähe. Kõlab uskumatult, aga nii see on. Ja tihtipeale annab keegi kolmas inimene väga väärtuslikku infot, mille peale ise ei oleks tulnud.

Edukat kodukontorit!

Anna-Liisa

Shopping Cart
Scroll to Top
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.